1
37' Lukas Duriska
Ruch po dobrym spotkaniu wygrał 1:0 z GKS Tychy. Zapraszamy na kolejne relacje.
90 Koniec meczu.
89 Sędzia się pogubił teraz. Najpierw nie gwizdnął faulu dla Ruchu, za chwilę dla Tyszan
88 Balicki zszedł z boiska, na zmianę powrotną wszedł Giel
88 Kolejny słupek dla GKS. Strzelał Szołtys
87 Na boisku leży Balicki, podniósł się z trudem
86 Mimo, że Rudek dostał wędkę, trener Wleciałowski pochwalił zawodnika za grę
85 Zmiana w Ruchu, na boisko wejdzie Machała. Zastąpi Rudka
83 Tyszanie za wszelką cenę chcą wyrównać, ale dobrze spisuje się w bramce Lech.
81 Wdowik dał się ograć, kolejna 100% sytuacja dla GKS. Lech broni uderzenie. Rzut rożny, obrońcy Ruchu wybijają, kontra... i Mandrysz blisko strzelenia drugiej bramki. Korner dla Niebieskich
80 Cios za cios.
79 Piękna akcja Niebieskich, Balicki miał idealną sytuację, ale nad bramką. W odwecie 100% sytuację miał GKS, ale piłka trafiła w słupek
78 Bardzo dobra interwencja Lecha.
77 Rzut wolny dla Ruchu. Do piłki podchodzi Rudek. Dobra wrzutka, ale obrońcy wybijają
76 Kędziorze zabrakło niewiele aby wypuścić na czystą pozycję Balickiego
75 Mandrysz teraz na lewej, a Rudek przeszedł do środka
73 Teraz ładna akcja Zielińskiego zakończona strzałem. Korner dla Niebieskich. Piłka w rękach bramkarza Tyszan
72 Kolejny raz Kędziora oddaje celny strzał na bramkę
69 Na boisku Mandrysz, za Obsta.
69 Bogusławski bardzo bliski wyrównania. Piłka po jego strzale przelatuje mnimalnie nad poprzeczką.
69 GKS Tychy w II połowie gra w ustawieniu: Igaz - Mańka, Pańkowski, Sołowiej, Szołtys - Staniucha, Bogusławski, Wróblewski - Vojtuš, Nowak.
68 Wdowik teraz na lewej obronie, Rudek na lewej pomocy
66 Celny strzał Kędziory. Wynik bez zmian.
66 Tyszanie utrzymują się połowie Ruchu, jednak ich gra nie stanowi zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Lecha
63 Budek i Bartolewski schodzą, na boisku melduje się Rudek i Lechowicz
62 Będzie rzut wolny dla Ruchu. Ładne uderzenie Kędziory. Korner
60 Za nami 15 minut połowy, gra toczy się raz po jednej stronie, raz po drugiej stronie boiska. Ruch bardzo uważnie gra w obronie
56 Zmiana. Na boisku Balicki i Kędziora. Zszedł Walski i Giel
55 Do wejścia przygotowani Kędziora i Balicki
54 Niebiescy teraz w składzie: Lech - Budek, Wiech, Kulejewski, Bartolewski - Mokrzycki, Obst - Zieliński, Walski, Wdowik - Giel.
50 Sam na sam Walski, ale wycofuje do Giela, który wobec wracających obrońców stracił piłkę
50 Lech broni sam na sam z pomocnikiem GKS
48 Było blisko drugiej bramki dla Ruchu
46 Na boisku od 46 minuty zameldowali się: Lech, Zieliński, Kulejewski, Mokrzycki oraz Wdowik
46 Gramy!
45 Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0
45 Bez zagrożenia pod bramką Tyszan. Akcja przeniosła się pod pole karne Ruchu. Strzał Piątka jak w footbolu amerykańskim, cztery metry nad poprzeczką.
43 Wrzutka Podgórskiego. Korner dla Ruchu
42 Ryzykownie teraz Budka, ale wychodzimy z opresji.
40 Dwoma dobrymi interwencjami popisał się teraz Smug
38 Piękna akcja Duriski, wyszedł z piłką ze swojej połowy, minął 3 rywali, stracił piłkę i ją odzyskał. Dobiegł do 20 metra i uderzył po ziemi tuż przy słupku. Prowadzimy!
37 Duriska!
32 Ładny strzał Bartolewskiego z ponad 25 metrów, minimalnie niecelnie
31 Rozgrzewkę rozpoczęli rezerwowi piłkarze Ruchu
29 Niecelny strzał Ambramowicza.
28 Dobrze w obronie Duriska. Od bramki Smug
25 Rzut wolny dla Tyszan, przy piłce Grzeszczyk. Wrzutka i niecelny strzał głową Biernata.
22 Dobra akcja Ruchu, Walski jednak za mocno do Podgórskiego
21 Podgórski strzelił wprost w ręce bramkarza GKS-u
20 Rzut wolny dla Niebieskich z linii pola karnego
17 Strzał bezpośrednio z rzutu wolnego dla Tychów, Smug piąstkuje piłkę.
16 GKS utrzymuje się na połowie Ruchu
13 Niebiescy grają głównie prawą stroną, bardzo aktywny jest Budek w tej części gry
11 Dobrze rozgrana piłka przez Niebieskich, ale Obst niecelnie dośrodkował
9 Rzut rożny dla Niebieskich. Po wrzutce piłkę przyjął Obst, było blisko, ale piłka odbiła się od poprzeczki
6 Groźnie pod bramką Ruchu, kolejny niecelny strzał piłkarza z Tychów.
3 Uderzenie głową jednego z piłkarzy z Tychów, niecelne
3 Będzie rzut wolny dla drużyny GKS-u
1 Gramy!
Ławka rezerwowych zespołu z Tychów: Igaz, Mańka, Pańkowski, Szołtys, Staniucha, J. Piątek, Wróblewski, Vojtus
Skład GKS Tychy: Jałocha, Grzybek, Biernat, Sołowiej, Abramowicz, K. Piątek, Steblecki, Bogusławski, Grzeszczyk. Monterde Nowak
Piłkarze Ruchu intensywnie rozgrzewają się przed sparingiem z Tychami.
Skład Ruchu: Smug - Budek, Duriska, Wiech, Miahkow - Podgórski, Duchowski, Obst, Walski, Bartolewski - Giel.
Drużyna Niebieskich rozegra w sobotę sparing z pierwszoligowym GKS-em Tychy. Spotkanie odbędzie się na boisku treningowym przy stadionie tyszan, a jego początek został zaplanowany na godz. 11:00.