Kto wygra mecz? Ruch! - krzyknęła drużyna.
Smug czy Tomanek. Kto wykaże się bardziej?
Przed nami rzuty karne. Na poziomie podokręgu nie ma dogrywek.
90+2 Gwizdek sędziego.
90+2 Smug uratował Duchowskiego, który w koszmarny sposób stracił piłkę na własnej połowie... Podlesianka ruszyła z kontrą, ale Kaczmarczyk nie zaskoczył bramkarza Ruchu.
90 Sędzia doliczył co najmniej dwie minuty.
89 Jak on tego nie strzelił?! Rudek wpadł w pole karne Podlesianki i uderzył obok bramki! Kilka metrów obok...
85 Konsternacja na ławce Ruchu. Iwanek wszedł w pole karne Podlesianki i został sfaulowany. Sędzia nie odgwizdał jedenastki. Bereta oraz Molek są wściekli na arbitra.
84 Szymona Nowaka zastąpił Stachoń.
81 Widenka nie zmarnował dogodnej sytuacji. Uderzył obok Smuga i wpakował piłkę tuż przy słupku.
81 2:2...
80 Cioch zastąpił Tsuleiskiriego.
80 Przemysław Żemła nie dał się ograć Wincierszowi.
79 Do wejścia na boisko szykuje się Wiktor Cioch.
78 Bartosz Witas wszedł na boisko w miejsce Kubackiego.
78 Bereta wściekły na swoich podopiecznych. Niecelne podanie i aut dla Podlesianki, która walczy o wyrównanie.
76 Dariusz Kubacki złapany na spalonym.
72 Rudek próbował zaskoczyć Tomanka strzałem z rzutu wolnego. Uderzył w bliższy róg, ale trafił tylko w boczną siatkę.
71 Kartka dla Brehmera.
70 Nowak chciał ruszyć z kontrą, ale miał za plecami Seweryna Gancarczyka i stracił piłkę.
69 Żółta kartka dla Bartolewskiego.
69 Bartolewski z łatwością odebrał piłkę Rzepie. Zawodnik Podlesianki tylko rozłożył ręce.
67 Winciersz zastąpił Lazara.
66 Kontra Ruchu! Golkiper odbił piłkę po strzale Lazara, a po chwili uderzenie Rudka zostało zablokowane.
65 Smug zaliczył udaną interwencję po strzale Rosińskiego! Korner.
65 Na boisko wejdzie Winciersz.
64 Ruch wyszedł z kontrą, ale gospodarzom udało się szybko wrócić i zablokować najpierw Rudka, a następnie Tsuleiskiriego.
62 Niecelny strzał Kubackiego. Tuż obok słupka.
61 Nowak zablokował wślizgiem strzał Kaczmarczyka. Będzie korner.
60 Niezła centra Rudka. Wybił jednak obrońca.
59 Faul i rzut wolny dla Ruchu.
58 Rudek minął rywala i zszedł do środka. Szukał miejsca do strzału, lecz przeszkodził mu... Adrian Dąbrowski, który uderzył wprawdzie na bramkę Podlesianki, ale nic z tego nie wyszło.
58 Nieudany drybling Iwanka.
56 Podlesianka nie ma nic do stracenia i odważnie atakuje. Gdy kilku rywali znajduje się na połowie Ruchu, może się pojawić okazja do kontry. Od kilku minut próbują z tego skorzystać m.in. Iwanek czy Rudek.
54 Kolejna akcja Iwanka. Tym razem uderzył lewą nogą, ale nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi.
52 Iwanek odważnie wszedł w pole karne Podlesianki i oddał strzał. Bramkarz odbił piłkę nogami i doszedł do niej jeszcze Rudek. Po chwili "atomowy" strzał oddał Giorgi Tsuleiskiri. Piłka leciała tak wolno, że golkiper mógł ją zatrzymać jednym palcem.
50 Przy sektorze gości panuje cisza. Kibice Ruchu zostali otoczeni przez policję.
48 Faul Gruzina na rywalu.
47 Tsuleiskiri próbował dryblować, ale nic z tego.
46 Tomanek zastąpił Świętka.
46 Rozpoczęła się druga połowa.
Zawodnicy wrócili na boisko.
45+1 Koniec pierwszej połowy. Ruch zasłużenie prowadzi.
45 Efektowna akcja Ruchu, który z łatwością wyszedł z własnej połowy i wszedł w pole karne Podlesianki. Bramkarz obronił strzał Bartolewskiego z ostrego kąta. Korner.
44 Ucierpiał jeden z gospodarzy.
44 Podlesianka wciąż w pobliżu pola karnego Ruchu.
43 Marcin Rosiński znakomicie uderzył z dystansu! Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale fenomenalną interwencją popisał się Smug! Korner.
42 Fatalny strzał Lazara sprzed pola karnego.
42 Rudek był dwukrotnie faulowany, ale i tak uciekł rywalom. Później jednak nieudanie podał i stracił piłkę.
41 Akcja Podlesianki, która wymieniła kilka podań na połowie Ruchu. Przemysław Żemła zdecydował się na uderzenie lewą nogą z dystansu. Smug nie musiał interweniować.
38 Lazar próbował uderzyć sprzed pola karnego, ale został zablokowany.
36 Błyskawiczna odpowiedź Ruchu, który od początku ma przewagę.
34 Świetne dośrodkowanie Jakuba Rudka i skuteczna główka Mateusza Iwana.
34 2:1 dla Ruchu!
34 Rzut wolny dla Ruchu.
32 Dariusz Kubacki zachował się przytomnie w polu karnym Ruchu i wepchnął piłkę do siatki. Wcześniej Smug odbił piłkę po strzale jednego z rywali.
32 Bramka wyrównująca.
32 Przypomnijmy, że stadion - na wniosek policji - został zamknięty dla publiczności. Na trybunie zasiedli tylko dziennikarze, rodziny piłkarze oraz przedstawiciele ŚlZPN-u.
31 Fani Ruchu pozdrawiają "śląską koalicję".
30 Zawsze wierni i oddani po kres życia Psycho Fani! - kolejny okrzyk.
30 Pojawiła się również policyjna polewaczka.
30 Na Podlesiu pojawiła się konkretna grupa fanatyków Ruchu.
29 Ruch Ruch HKS! - słychać okrzyk spod stadionu.
28 Lazar niedokładnie do Iwanka i strata piłki.
26 Ruch bliski drugiej bramki! Golkiper odbił piłkę po strzale Iwanka, a obrońca, chcąc wbić trafił... w Tsuleiskiriego. Odbitą futbolówkę złapał bramkarz.
24 Niebiescy poklepali w polu karnym Podlesianki, Jakub Nowak wyszedł sam na sam z bramkarzem i z łatwością wpakował piłkę do siatki!
24 GOL! ŚWIETNA AKCJA RUCHU!
23 Giorgi Tsuleiskiri oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.
22 Chorzowianie mają inicjatywę, ale nie stworzyli jeszcze klarownej okazji.
21 Dośrodkował Rudek, jeden z chorzowian odbił piłkę głową, a kolejny był na spalonym.
20 Przy piłce Rudek i Nowak.
20 Rzut wolny dla Ruchu. Około 30 metrów od bramki Podlesianki.
18 Murawa prezentuje się całkiem nieźle.
17 Pogoda dopisuje - jest około 20 stopni Celsjusza.
16 Faul gruzińskiego napastnika.
14 Nieudana kontra Podlesianki, która domaga się rzutu karnego. Kontakt był, ale minimalny - zawodnik gospodarzy nawet się nie przewrócił.
13 Dąbrowski faulowany. Ruch wznowi grę na połowie gospodarzy.
12 Jakub Nowak miał trochę miejsca i ładnie złożył się do uderzenia z dystansu. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
11 Ruch ma przewagę, prowadzi grę, a Podlesianka czeka na okazję do kontry.
10 Radosław Kaczmarczyk ruszył z akcją ofensywną i uderzył nad poprzeczką bramki Ruchu.
8 Lazar trochę się pospieszył i podał niecelnie.
6 Faul na Kaczmarczyku i będzie rzut wolny dla Podlesianki. Daleko jednak od bramki Ruchu.
5 Słaby przerzut Iwana. Aut dla Podlesianki.
4 Udany powrót Iwanka, który zablokował rywala.
4 Nieudana wrzutka Rudka. Kontra Podlesianki.
3 Dwa dośrodkowania Rudka i dwa wybicia obrońców. Jeszcze jeden rzut rożny dla chorzowian.
3 Korner dla Ruchu.
1 Gramy!
Ruch w białych strojach.
Zawodnicy na boisku. Kapitanem Ruchu Dawid Smug.
Piłkarze już po rozgrzewce.
Ławka Ruchu: Lech, Lechowicz, Kulejewski, Winciersz, Cioch.
Skład Ruchu: Smug - Słota, Iwan, Duchowski, Bartolewski - Rudek, Dąbrowski, Lazar, Jakub Nowak, Iwanek - Tsuleiskiri.
Niebiescy dotarli na stadion Podlesianki.
Wszystkich kibiców Ruchu Chorzów zapraszamy na naszą relację LIVE z meczu III rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice. Spotkanie z Podlesianką odbędzie się bez udziału publiczności. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz. 17:00.