89 Celna główka i dobry chwyt bramkarz Szombierek.
80 Idzik w pojedynku biegowym z obrońcą. Nie udało mu się przejąć piłki.
79 Ruch bliski drugiego gola. Obrońcy wybili jednak piłkę.
77 Sędzia odgwizdał wątpliwego spalonego.
75 Górny Śląsk, Górny Śląsk! - skandują fani Szombierek.
72 Idzik uderzył obok bramki Szombierek.
68 Cztery zmiany w zespole Ruchu.Lech za Smuga, Lazar za Podgórskiego, Winciersz za Dąbrowskiego, Zieliński za Paszka.
63 Zawodnik Ruchu na spalonym.
60 Zawodnik Szombierek próbował ograć Paszka. Piłkarz Ruchu jednak nie odpuścił i Niebiescy przy piłce.
55 Paszek dośrodkował z prawej strony w pole karne, gdzie był Idzik. Nie udało mu się jednak oddać strzału.
50 Paszek ucierpiał i skiksował. Przy okazji wyłożył rywalowi piłkę. Szombierki oddały silny strzał z dystansu, a świetną paradą popisał się Smug.
48 Skład Ruchu na drugą połowę: Smug - Paszek, Kasolik, Kulejewski, Bartolewski - Dąbrowski, Podgórski - Iwanek, J. Nowak, Rudek - Idzik.
48 Szybka akcja Szombierek, podanie z prawej strony i pewny strzał pod poprzeczkę.
48 1:1.
46 Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
Jako pierwszy uderzył Tsuleiskiri. Bramkarz odbił piłkę, a dobitka Dąbrowskiego okazała się skuteczna.
45 Koniec pierwszej połowy.
45 NIEBIESCY, NIEBIESCY! - rozległo się na stadionie.
45 1:0 dla Ruchu!
44 "A jak mi ktoś powie szombierski psie..." - śpiewają fani gospodarzy.
42 Kontra Ruchu zakończona słabym strzałem Bąka.
41 Ciekawie rozegrany stały fragment gry. Będzie jeszcze rzut rożny.
40 Rzut wolny dla bytomian.
37 Choć Szombierki występują w czwartej lidze, to Niebiescy nie mają łatwego zadania.
35 Frekwencja dopisała. Trybuna zapełniona.
31 Smuga za Nowaka.
31 Niedokładne podanie Lazara.
30 Kolejny strzał Szombierek. Ponad poprzeczką.
27 Race wygasły, ale co jakiś czas słychać petardy.
25 Boisko przez moment było zadymione, ale widoczność już jest OK.
24 Odpalili race.
24 Szombierki z oprawą.
23 Nadejdzie wiosna i lepsze czasy, powrócą Szombry kochane w szeregi ekstraklasy - optymizm nie opuszcza fanów gospodarzy.
20 Fani Szombierek odpalili petardę.
19 Ruch bliski gola! Tsuleiskiri uderzył mocno lewą nogą i trafił w słupek!
18 Chorzowianie starają się opanować sytuację. Coraz częściej na połowie rywali.
17 Celny strzał z 20 metrów. Łapie Nowak.
16 Korner dla Szombierek.
15 Niestety, Ruch ma problem z wyjściem z własnej połowy...
14 Szombierki mają przewagę.
12 "Glory glory alleluja na Szombierki nie ma..." - śpiewają fani gospodarzy.
11 Nieudany strzał Szombierek.
10 Zieloni, Zieloni! - rozległo się na stadionie.
10 Nowak ratuje Ruch przed utratą gola!
9 Gracz Szombierek oddał strzał na wiwat. Wznowi Nowak.
7 Szombierki, Szombierki! - skandują fani gospodarzy.
6 Ruch Ruch HKS! - szybka odpowiedź kibiców Ruchu.
6 GKS, GKS! - skandują fani Szombierek.
5 Korner dla gospodarzy.
4 Na trybunie zasiadł legendarny napastnik Ruchu, Grzegorz Kapica.
3 Spiker przedstawia historię Szombierek.
2 Korner dla Szombierek.
1 Hej Niebiescy ole! - słychać na stadionie.
1 Gramy!
Będzie doping dla obu ekip. Wśród widzów nie zabrakło fanatyków Ruchu.
Piłkarze na boisku.
Skład Szombierek: Latka - Cichecki, Baluk, Wilk, Cieszyński, Moritz, Gwiaździński, Terbalyan, Rybak, Kaiser, Malicki, Zapiór.
Ruch przetestuje dzisiaj Konrada Kasolika, niespełna 22-letniego obrońcę Soły Oświęcim.
Ławka Ruchu: Lech, Smug, Bartolewski, Kasolik, Kulejewski, Iwanek, Jakub Nowak, Rudek, Zieliński, Idzik.
Niebiescy rozpoczęli rozgrzewkę.
Skład Ruchu: Tomasz Nowak - Lechowicz, Iwan, Machała, Winciersz - Bąk, Podgórski, Dąbrowski, Lazar, Paszek - Tsuleiskiri.
Drużyna Niebieskich uświetni dzisiaj jubileusz 100-lecia Szombierek Bytom. Spotkanie towarzyskie odbędzie się o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Modrzewskiego 3 w Bytomiu. Zapraszamy na naszą sportowo-kibicowską relację LIVE!