1
Koniec meczu
5
6' Rumin 15' Artur Pląskowski
32' Konrad Kasolik
65' zawodnik testowany I
77' Mikołaj Kwietniewski
89' Mikołaj Kwietniewski
90 Ruch Chorzów odniósł zdecydowane zwycięstwo w sparingu z GKS-em Tychy. Niebiescy wygrali 5:1 po bramkach Pląskowskiego, Kasolika, zawodnika testowanego i dwóch Kwietniewskiego
89 Druga asysta Monety i druga bramka Kwietniewskiego. Lewą nogą tuż przy słupku.
88 Faulowany obrońca Ruchu.
86 Sadlok zapędził się pod pole karne tyszan, ale piłka opuściła boisko.
82 "Idziemy po następną!" - mobilizują się Niebiescy, którzy zdecydowanie dominują.
81 Janoszka przejął piłkę i oddał świetny strzał z dystansu. Bramkarz z trudem odbił na rzut rożny. "Brawo Ecia!" - krzyknął Skrobacz.
80 Roguła spudłował z kilku metrów.
77 Świetne dośrodkowanie Monety z lewego skrzydła. Kwietniewski nie miał łatwej sytuacji, uderzył z bardzo ostrego kąta, ale piłka trafiła do siatki. 4:1.
76 Roguła za zawodnika testowanego I, Romagała za Kasolika.
71 Kwietniewski stanął przed szansą, ale nie zdołał pokonać bramkarza z kilkunastu metrów.
69 Kwietniewski mógł pograć z Monetą na lewym skrzydle, ale przeszkodził obrońca.
67 Podkreślmy, że na prośbę sztabu szkoleniowego Ruchu nie podajemy nazwisk testowanych zawodników.
65 Ruch prowadzi już 3:1. Zawodnik testowany I dopadł do odbitej piłki i pokonał Jałochę strzałem z powietrza z 11. metrów.
65 Zmiana w drużynie gospodarzy. Machowki za Mikitę.
64 Janoszka sfaulowany około 35 metrów od bramki GKS-u.
61 Zawodnik testowany II opuścił boisko. W jego miejsce Moneta.
61 Świetny przerzut Sadloka.
60 Niebiescy znacznie dłużej utrzymują się przy piłce.
59 Przerwa w grze. Ucierpiał Swędrowski.
57 GKS przerwał kontrę Ruchu faulem.
55 Kasolik oddał celny strzał z 25. metrów. Piłkę złapał Jałocha.
Skład GKS-u w drugiej połowie: Jałocha - Połap, Mańka, Szymura, Pipia - A. Biegański, zawodnik testowany, Żytek, Orliński, Mikita - Janaszek.
53 Nieudana akcja chorzowian zakończyła się faulem.
47 Skład Ruchu w drugiej połowie: Osobiński - Kasolik, Filip Nawrocki, Sadlok, zawodnik testowany III, Swędrowski, Janoszka, Kwietniewski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Bartosz Nawrocki.
46 Rozpoczęła się druga połowa.
45 Po pierwszej połowie Ruch prowadzi w Tychach z GKS-em 2:1.
44 Kolejny rzut wolny dla tyszan.
43 Kasolik sfaulował Kozinę.
42 Strzał na wiwat. Wznowi bramkarz gospodarzy.
41 Szur sfaulowany we własnym polu karnym.
40 Gracz GKS-u oddał celny i kiepski strzał głową, ale był też na spalonym.
37 GKS miał rzut rożny. Chorzowianie oddalają zagrożenie.
37 Osobiński obronił strzał oraz dobitkę! Efektowna interwencja.
35 Szczepan chciał oddać strzał z 16. metrów, ale nic z tego.
32 Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka spadła pod nogi Kasolika, który pokonał bramkarza z czterech metrów.
32 2:1 dla Ruchu.
29 Zawodnik testowany III zastąpił zawodnika testowanego I.
28 Trener Nowak wściekły na swoich podopiecznych. Słabo wykonali rzut z autu. Wznowią chorzowianie.
27 Rzut z autu dla GKS-u na wysokości pola karnego Ruchu.
26 Kostrzewski złapał piłkę po dośrodkowaniu.
26 Po strzale Witka piłka minęła bramkę GKS-u, ale otarła się jeszcze o rywala. Korner.
24 Niebiescy mieli rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.
23 Niebiescy próbują wejść w pole karne, ale tyszanie bronią się.
22 Mikita nie trafił w bramkę Ruchu z sześciu metrów.
21 Mogło być 2:1 dla Ruchu. Po dośrodkowaniu Foszmańczyka do piłki doszedł Pląskowski, ale jego główka była niecelna.
19 GKS wyprowadził akcję. Osobiński poradził sobie ze strzałem Koziny.
15 1:1. Niebiescy przejęli piłkę na połowie tyszan, po chwili Szczepan próbował dograć w pole karne, ale futbolówka odbiła się od obrońcy. Dopadł do niej Pląskowski, który pokonał bramkarza sprytnym strzałem tuż przy słupku.
14 Szczepan podał piłkę do wchodzącego w pole karne testowanego skrzydłowego. Złapał jednak bramkarz.
12 Niebiescy starają się utrzymywać przy piłce.
11 Szczepan wyłożył piłkę Foszmańczykowi, który oddał niecelny strzał z linii pola karnego.
7 Tyszanie dzisiaj w składzie: Kostrzewski - Machowski, Buchta, Szymura, Mańka - Dzięgielewski, Czyżycki, Żytek, Mikita, Kozina - Rumin.
6 Rumin dostał dobre podanie od Koziny, wszedł w pole karne i pokonał Osobińskiego.
6 Ruch przegrywa 0:1.
4 Niebiescy wymienili kilka podań przed polem karnym GKS-u, ale nie udało im się oddać strzału.
2 Chorzowianie w błękitnych strojach, GKS w biało-czarnych.
1 Ruch w składzie: Osobiński - Kasolik, Szur, Szywacz - zawodnik testowany, Piątek, Witek, Foszmańczyk, zawodnik testowany - Pląskowski, Szczepan.